KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922224
nr 1192 2224
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Torö. Signerad, daterad 2016, olja på trä, 26x67 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:37:54
600 kr
700 kr